Grzejniki z kwadratowym profilem Gorgiel

Coraz więcej producentów grzejników wprowadza do swojej ofert modele z profilami o przekroju kwadratowym lub prostokątnym. Takie rozwiązanie jest bardziej uniwersalne stylistycznie i w odpowiednim kolorze nie kojarzy się tak jednoznacznie z grzejnikiem łazienkowym.

Wykończenie w kolorze lub w modnych teraz szarościach dobrze sprawdzi się także na korytarzu lub w kuchni.

Grzejniki z kwadratowym profilem - przykłady
Grzejniki z kwadratowym profilem – przykłady modeli

Grzejniki z kwadratowym profilem są to nowoczesne wersje grzejników drabinkowych o bardziej atrakcyjnym wyglądzie dzięki zastosowaniu drabinki i profilu grzewczego o przekroju kwadratowym lub prostokątnym. Takimi grzejnikami są Gorgiel Angu w 2 wersjach Angu ANN i Angu R oraz Gorgiel Recta także produkowane w 2 wersjach. Recta R i Recta różnią się odmiennym rozwiązaniem konstrukcji narożnika.

Wśród produktów innego rodzimego producenta – Instal Projektu mamy takich modeli nawet więcej modele Stick, Zebra, Modo, Drada i Shark także mają nowoczesne profile.

Grzejniki kwadratowe – konstrukcja

Grzejniki te zbudowane są z profili kwadratowych lub prostokątnych i kolektorów kwadratowych. Wykonanie i spawy w przypadku takich grzejników są bardziej skomplikowane dlatego ich ceny są wyższe niż zwykłych grzejników drabinkowych. Często produkowane są w wersjach z narożnikami wykończonymi w formie ramki i a takżę tradycyjnie w wersjach gdzie kolektory są wyraźnie oddzielone od profili grzewczych.
Występują w wielu możliwych kolorach. Dopłata od 20 do 30% ceny białych grzejników produkowanych jako standard.

Nowoczesne kwadratowe grzejniki dekoracyjne Gorgiel swoim uniwersalnym kształtem sprawdzą się nie tylko w łazience, można je swobodnie zainstalować w kuchni lub przedpokoju. Prostokątne profile nadają im bardziej uniwersalnego wyglądu który nie na pewno nie będzie budził skojarzeń łazienkowych kiedy powiesimy go np w korytarzu lub kuchni.

Grzejniki z kwadratowym profilem Gorgiel Angu kwadratowe
Gorgiel Angu kwadratowe profile

Modele Gorgiel Angu AAN i Angu R jak mają profile 30×20 mm i kolektory kwadratowe 35x35m natomiast modele i Recta i Recta R maja profile kwadratowe 20×20 i kolektory 35×35 mm. Zastosowanie grzejników z kwadratowymi profilami z pewnością nada wnętrzu nowoczesny charakter bez względu na to czy będzie to łazienka, kuchnia czy korytarz.

 

Promocja! Gorgiel Angu\R
Gorgiel ANGU R
Nowoczesny grzejnik dekoracyjny z kwadratowym profilem. Nowoczesna stylistyka podkreśli nowoczesny wystrój pomieszczenia niekoniecznie łazienkowego. Modne grzejniki z profilem grzewczym i kolektorem o przekroju prostokątnym
brak ocen 750.001,420.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejniki Gorgiel Recta grafitowy
Grzejnik dekoracyjny Gorgiel Recta
Nowe modele grzejników Gorgiel Recta niedawno wprowadzone na rynek w odróżnieniu od zwykłych grzejników drabinkowych z rurkami grzewczymi okrągłymi w modelu grzejnika dekoracyjnego Recta zastosowano profile kwadratowe. Grzejnik dzięki temu nabrał nowoczesnego modnego charakteru
brak ocen 515.00850.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik dekoracyjny Gorgiel Angu grafit
Grzejnik Gorgiel Angu
Grzejnik dekoracyjny Gorgiel Angu\AAN  z prostokątnym profilem grzewczym. W standardzie produkowany w kolorze białym. Profil grzewczy prostokątny w przekroju 30x20 mm
brak ocen 486.00706.00 Wybierz opcje