Grzejniki Gorgiel

wpis w: Bez kategorii | 0
Grzejnik Gorgiel Angu
Grzejniki Gorgiel z kwadratowym profilem

Grzejniki Gorgiel – wysoka jakość produktów

Zakład produkcyjny założony został przez Jana Gorgiela w roku 1976. Od początku istnienia zajmował się projektowaniem i wytwarzaniem produktów instalacyjnych. Obecnie firma Gorgiel daje pracę ponad 200 pracowników. Sieć dystrybucji stale rośnie i obejmuje setki sklepów, marketów budowlanych i firm instalatorskich nie tylko na terenie Polski. Grzejniki Gorgiel eksportowane są do wielu krajów Europy Zachodniej i Wschodniej.

Wdrożony w 2003 roku System Zarządzania Jakością zgodny z certyfikatem EN ISO 9001:2000 gwarantuje wysoką jakość wyrobówDodatkowym potwierdzeniem wysokiej klasy produktów są przyznane nagrody: Teraz Polska, Gazele Biznesu 2005 i Europrodukt.

Grzejniki Gorgiel – 100% polski produkt

Wszystkie grzejniki Gorgiel i produkty instalacyjne produkowane są w Polsce. W odróżnieniu od coraz częściej pojawiających się na rynku polskim grzejników produkcji chińskiej, gwarantują doskonałą jakość łączonych elementów bez ryzyka ich rozszczelnienia. Farba nanoszona przy użyciu najnowszych technologii wytrzymuje wysokie temperatury bez wydzielania przykrego zapachu. Niestety wyroby niewiadomego pochodzenia takiej gwarancji dać nie mogą, rywalizują maksymalnie zaniżoną ceną kosztem swojej jakości. Świadomość konsumentów w Polsce rośnie i wielu decyduje się na wyroby jakościowe, nie podejmując ryzyka które może mieć swoje konsekwencje w postaci zakupu kolejnego grzejnika po kilku latach użytkowania.

Dla klientów szukających oszczędności Gorgiel oferuje wiele podstawowych modeli po bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach utrzymujących wysoką jakość.

Oferta firmy Gorgiel

Bogata oferta produktów pozwala na wyposażenie domu, biura lub obiektu użyteczności publicznej. W ofercie modele drabinkowe i dekoracyjne o klasycznym i nowoczesnym wzornictwie, grzejniki industrialne i retro a także nowoczesne grzejniki płytowe.

Oferta grzejników podzielona jest na:

Gorgiel Premium line

Grzejniki Gorgiel premium
Grzejniki Gorgiel modele premium

Między innymi: Altus, Allium, Angu, Cezar, Cetus, Mars, nadir, Zenith Gerona, Figil i Rubin.

Gorgiel Standard

Między innymi: AK-DR , Książę,Turkus, Oceania, Baron, Koral, AE, Wezyr, Kordoba, Oaza.

Akcesoria grzejnikowe Gorgiel

Gorgiel produkuje także akcesoria grzejnikowe: zawory grzejnikowe manualne oraz zawory termostatyczne, głowice termostatyczne, grzałki elektryczne, wieszaki, relingi, uchwyty, odpowietrzniki.
Ważną część oferowanych produktów stanowią elementy ogrzewania podłogowego: rozdzielacze ogrzewania podłogowego – rozdzielacze stalowe i mosiężne, moduły mieszające do rozdzielaczy, układy pompowe , rozdzielacze stalowe z układem mieszania, jak również szafki do rozdzielaczy.

Zawory Gorgiel
Zawory Gorgiel – modele dekoracyjne

 

Paleta kolorów grzejników Gorgiel

Pełna paleta kolorow Gorgiel
Pełna paleta kolorow grzejników Gorgiel

 

 

Grzejniki marki Gorgiel dostępne są w kolorach z palety RAL od białego w różnych odcieniach przez kremowe, piaskowe, różne odcienie szarości, grafitu i antracytu aż do kilku odcieni czerni. Jest także możliwość wyboru koloru w wersji z połyskiem lub matowej.

Grzejniki Gorgiel w kolorze oferowane są za dopłatą wg cennika producenta w zależności od modelu od + 20% do +35 % ceny modelu białego.

Pełna paleta kolorów grzejników Gorgiel – (kliknij schemat kolorów aby go powiększyć)

(Kolory przedstawione w zestawieniu nie odwzorowują w 100% rzeczywistych kolorów, zależy to od kalibracji monitora i ustawień karty graficznej.)

 

 

 

Promocja! Grzejnik Baron AB
Gorgiel Baron
Grzejnik łazienkowy o prostym profilu grzewczym z wieszakami. Prosty model grzejnika łazienkowego Gorgiel z wieszakami w formie 2 lub 3 bardziej wysuniętych do przodu rurek.
brak ocen 526.00867.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejniki Gorgiel AE
Grzejnik Gorgiel AE
Najbardziej popularny typ grzejnika drabinkowego. Uniwersalny klasyczny kształt z rurkami wyprofilowanymi w taki sposób by zoptymalizować suszenie ręczników i dogrzewanie pomieszczenia.
brak ocen 295.00590.00 Wybierz opcje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *