Grzejniki Gorgiel

wpis w: Bez kategorii | 0
Grzejnik Gorgiel Angu
Grzejniki Gorgiel z kwadratowym profilem

Grzejniki Gorgiel – wysoka jakość produktów

Zakład produkcyjny założony został przez Jana Gorgiela w roku 1976. Od początku istnienia zajmował się projektowaniem i wytwarzaniem produktów instalacyjnych. Obecnie firma Gorgiel daje pracę ponad 200 pracowników. Sieć dystrybucji stale rośnie i obejmuje setki sklepów, marketów budowlanych i firm instalatorskich nie tylko na terenie Polski. Grzejniki Gorgiel eksportowane są do wielu krajów Europy Zachodniej i Wschodniej.

Wdrożony w 2003 roku System Zarządzania Jakością zgodny z certyfikatem EN ISO 9001:2000 gwarantuje wysoką jakość wyrobówDodatkowym potwierdzeniem wysokiej klasy produktów są przyznane nagrody: Teraz Polska, Gazele Biznesu 2005 i Europrodukt.

Grzejniki Gorgiel – 100% polski produkt

Wszystkie grzejniki Gorgiel i produkty instalacyjne produkowane są w Polsce. W odróżnieniu od coraz częściej pojawiających się na rynku polskim grzejników produkcji chińskiej, gwarantują doskonałą jakość łączonych elementów bez ryzyka ich rozszczelnienia. Farba nanoszona przy użyciu najnowszych technologii wytrzymuje wysokie temperatury bez wydzielania przykrego zapachu. Niestety wyroby niewiadomego pochodzenia takiej gwarancji dać nie mogą, rywalizują maksymalnie zaniżoną ceną kosztem swojej jakości. Świadomość konsumentów w Polsce rośnie i wielu decyduje się na wyroby jakościowe, nie podejmując ryzyka które może mieć swoje konsekwencje w postaci zakupu kolejnego grzejnika po kilku latach użytkowania.

Dla klientów szukających oszczędności Gorgiel oferuje wiele podstawowych modeli po bardzo przystępnych i konkurencyjnych cenach utrzymujących wysoką jakość.

Oferta firmy Gorgiel

Bogata oferta produktów pozwala na wyposażenie domu, biura lub obiektu użyteczności publicznej. W ofercie modele drabinkowe i dekoracyjne o klasycznym i nowoczesnym wzornictwie, grzejniki industrialne i retro a także nowoczesne grzejniki płytowe.

Oferta grzejników podzielona jest na:

Gorgiel Premium line

Grzejniki Gorgiel premium
Grzejniki Gorgiel modele premium

Między innymi: Altus, Allium, Angu, Cezar, Cetus, Mars, nadir, Zenith Gerona, Figil i Rubin.

Gorgiel Standard

Między innymi: AK-DR , Książę,Turkus, Oceania, Baron, Koral, AE, Wezyr, Kordoba, Oaza.

Akcesoria grzejnikowe Gorgiel

Gorgiel produkuje także akcesoria grzejnikowe: zawory grzejnikowe manualne oraz zawory termostatyczne, głowice termostatyczne, grzałki elektryczne, wieszaki, relingi, uchwyty, odpowietrzniki.
Ważną część oferowanych produktów stanowią elementy ogrzewania podłogowego: rozdzielacze ogrzewania podłogowego – rozdzielacze stalowe i mosiężne, moduły mieszające do rozdzielaczy, układy pompowe , rozdzielacze stalowe z układem mieszania, jak również szafki do rozdzielaczy.

Zawory Gorgiel
Zawory Gorgiel – modele dekoracyjne

 

Paleta kolorów grzejników Gorgiel

Pełna paleta kolorow Gorgiel
Pełna paleta kolorow grzejników Gorgiel

 

 

Grzejniki marki Gorgiel dostępne są w kolorach z palety RAL od białego w różnych odcieniach przez kremowe, piaskowe, różne odcienie szarości, grafitu i antracytu aż do kilku odcieni czerni. Jest także możliwość wyboru koloru w wersji z połyskiem lub matowej.

Grzejniki Gorgiel w kolorze oferowane są za dopłatą wg cennika producenta w zależności od modelu od + 20% do +35 % ceny modelu białego.

Pełna paleta kolorów grzejników Gorgiel – (kliknij schemat kolorów aby go powiększyć)

(Kolory przedstawione w zestawieniu nie odwzorowują w 100% rzeczywistych kolorów, zależy to od kalibracji monitora i ustawień karty graficznej.)

 

 

 

Promocja! Gorgiel Angu\R
Gorgiel ANGU R
Nowoczesny grzejnik dekoracyjny z kwadratowym profilem. Nowoczesna stylistyka podkreśli nowoczesny wystrój pomieszczenia niekoniecznie łazienkowego. Modne grzejniki z profilem grzewczym i kolektorem o przekroju prostokątnym
brak ocen 750.001,420.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Baron AB
Gorgiel Baron
Grzejnik łazienkowy o prostym profilu grzewczym z wieszakami. Prosty model grzejnika łazienkowego Gorgiel z wieszakami w formie 2 lub 3 bardziej wysuniętych do przodu rurek.
brak ocen 526.00867.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Nadir DR
Gorgiel Nadir DR
Pionowy grzejnik łazienkowy z układem kolektorów pionowych i drabinką poziomą złożoną z płaskich profili grzewczych o przekroju 35 x 10 mm
brak ocen 476.001,082.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Zenith DR grzejnik drabinkowy
Gorgiel Zenith DR
Grzejnik łazienkowy z prostym płaskim profilem. Pionowy model grzejnika z listwowymi profilami grzewczymi. Płaska listwa grzewcza o przekroju 35x10 mm
brak ocen 619.001,175.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik Altus VIP+ z wieszakami
Grzejnik Altus AVV +VIP
Grzejnik pionowy Gorgiel AVV+VIP pojedynczy z wieszakami VIP+ i osłonami bocznymi w komplecie
brak ocen 1,780.002,794.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejniki Gorgiel Recta grafitowy
Grzejnik dekoracyjny Gorgiel Recta
Nowe modele grzejników Gorgiel Recta niedawno wprowadzone na rynek w odróżnieniu od zwykłych grzejników drabinkowych z rurkami grzewczymi okrągłymi w modelu grzejnika dekoracyjnego Recta zastosowano profile kwadratowe. Grzejnik dzięki temu nabrał nowoczesnego modnego charakteru
brak ocen 515.00850.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejniki Gorgiel AE
Grzejnik Gorgiel AE
Najbardziej popularny typ grzejnika drabinkowego. Uniwersalny klasyczny kształt z rurkami wyprofilowanymi w taki sposób by zoptymalizować suszenie ręczników i dogrzewanie pomieszczenia.
brak ocen 295.00590.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik Gorgiel ak-dr
Grzejnik Gorgiel AK-DR
Grzejnik Gorgiel AK-DR. Grzejnik drabinkowy dużej mocy. Gęsto umieszczone profile grzewcze w podwójnym rzędzie zapewniają temu grzejnikowi doskonałą moc w stosunku do zajmowanej powierzchni. Grzejniki łazienkowe podwójne Gorgiel AK-DR oferują  najlepsze parametry cieplne w stosunku do zajmowanej powierzchni.
brak ocen 560.00920.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Gorgiel AHH2
Grzejnik Gorgiel Altus HH2 podwójny
Podwójny poziomy grzejnik dekoracyjny Gorgiel Altus HH2
brak ocen 1,225.403,774.10 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik dekoracyjny Gorgiel Angu grafit
Grzejnik Gorgiel Angu
Grzejnik dekoracyjny Gorgiel Angu\AAN  z prostokątnym profilem grzewczym. W standardzie produkowany w kolorze białym. Profil grzewczy prostokątny w przekroju 30x20 mm
brak ocen 486.00706.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Gerona pionowy
Grzejnik Gorgiel Gerona
Smukły pionowy grzejnik Gerona o efektownych szerokich profilach grzewczych. Dobrze wkomponuje się zarówno w wystrój łazienki, salonu lub kuchni.
brak ocen 1,734.003,561.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Gorgiel Mars drabinkowy
Grzejnik Gorgiel Mars
Grzejnik łazienkowy Gorgiel Mars z prostą poziomą drabinką. Oryginalny sposób łączenia rurki z kolektorem
brak ocen 522.001,009.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Oaza ADP
Grzejnik Gorgiel Oaza
Grzejnik drabinkowy z prostymi profilami grzewczymi z dodatkowymi 4 odstającymi rurkami służącymi jako wieszak do ręczników. Gęsto rozmieszczone rurki zapewniają dobrą wydajność grzejnika, a 4 odstające profile grzewczwe doskonale sprawdzają sie przy suszeniu ręczników
brak ocen 399.00580.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik Gorgiel Wezyr AW
Grzejnik Gorgiel Wezyr
Grzejnik łazienkowy drabinkowy z profilami grzewczymi w kształcie delikatnego łuku. Prosty w budowie grzejnik pionowy z segmentami gęsto rozmieszczonych łukowatych rurek i przerwami dającymi możliwość wygodnego zawieszenia i suszenia ręczników.
brak ocen 427.00980.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik łazienkowy ektryczny temida
Grzejnik łazienkowy elektryczny Gorgiel Temida
Grzejnik drabinka elektryczna Gorgiel Temida. Kolor biały, profile grzewcze proste.
brak ocen 857.001,375.00 Wybierz opcje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *