Grzejniki Radeco

wpis w: Bez kategorii | 0
grzejniki Radeco
grzejnik łazienkowy poziomy Radeco Alvo

Grzejniki łazienkowe Radeco

Przedsiębiorstwo początkowo pod nazwą Alplast funkcjonuje od 1991 roku. Jako jedna z pierwszych w kraju bo od 1994 zajmuje się produkcją grzejników łazienkowych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i stałe unowocześnianie linii produkcyjnych sprawiło ze grzejniki Radeco są wyrobem najwyższej jakości dopracowanym w każdym szczególe. Technologia spawania stalowych elementów i dokładne zabezpieczenie antykorozyjne przez odpowiednie nakładanie farby gwarantuje bezproblemowe użytkowanie na wiele lat.

Grzejniki Radeco Oferta

Asortyment podzielony jest na

Grzejniki Standard

W ofercie grzejników Radeco przeważają grzejniki drabinkowe rurkowe jako najbardziej popularne. Duże zróżnicowanie kształtów i układów rurek oferują modele A/M A, A/SP, AD/R, A/U A/W, A/P, AD/P, AT/P, A/L, AD/L, AT/L, A/T, A/K. A/N, A/B, AD/EP, AD/EL, A/G,A/D, A/Z

Grzejniki chromowane Radeco

Dużo grzejników w wersji chromowanej
Modele: Fragil, Esfera, Tubo, Fuego, Zelo, Rey, Claro, A/P/Cr, AD/EL/Cr, AD/EP/Cr, A/L/Cr, A/U/Cr, A/T/Cr,.

Grzejniki Design Program

Duży wybór grzejników dekoracyjnych o przeróżnych kształtach. Modele o stylizowanych na kształt retro wykonanych np. z kafli ceramicznych. Model Estufa nawiązujący do kształtów pieca kaflowego. Grzejniki w stylu industrialnym jak model Bora. Ciekawy propozycja grzejnika Wiki z bryłą grzejnik osłonięta takną wikliną.Aż po futurystyczne kształty jak w przypadku modeli Coral, Albero.

Promocja! Radeco AD/RE
Grzejnik drabinkowy Radeco AD RE
Grzejnik drabinkowy Radeco AD/RE. Prosty grzejnik łazienkowy z prostym profilem. Dodatkowe rurki do suszenia odzieży i ręczników odstające w 3 miejscach na górze na dole i w środku grzejnika.
brak ocen 170.50368.50 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik drabinkowy Radeco A
Grzejnik łazienkowy Radeco Aria
Grzejnik drabinkowy Aria o prostej konstrukcji z prostą, gęsto rozmieszczoną drabinką. Szeroka rozpiętość rozmiarów i mocy pozwala idealnie dobrać rozmiar grzejnika do kubatury łazienki.
brak ocen 258.50301.40 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Radeco Lena
Grzejnik Radeco Lena AD/LE
Ekonomiczny grzejnik łazienkowy z lekko wyprofilowanymi poziomymi rurkami grzewczymi.
brak ocen 236.50357.50 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Rradeco Ugo A-U
Grzejnik Radeco Ugo A/U
Grzejnik łazienkowy Radeco Ugo A-U - sprawdzony wzór grzejnika drabinkowego z wysuniętymi do przodu profilami grzewczymi. Kształt zapewnia efektywne suszenie ręczników.
brak ocen 249.48530.15 Wybierz opcje

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *