Grzejniki Radeco

wpis w: Bez kategorii | 0
grzejniki Radeco
grzejnik łazienkowy poziomy Radeco Alvo

Grzejniki łazienkowe Radeco

Przedsiębiorstwo początkowo pod nazwą Alplast funkcjonuje od 1991 roku. Jako jedna z pierwszych w kraju bo od 1994 zajmuje się produkcją grzejników łazienkowych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i stałe unowocześnianie linii produkcyjnych sprawiło ze grzejniki Radeco są wyrobem najwyższej jakości dopracowanym w każdym szczególe. Technologia spawania stalowych elementów i dokładne zabezpieczenie antykorozyjne przez odpowiednie nakładanie farby gwarantuje bezproblemowe użytkowanie na wiele lat.

Grzejniki Radeco Oferta

Asortyment podzielony jest na

Grzejniki Standard

W ofercie grzejników Radeco przeważają grzejniki drabinkowe rurkowe jako najbardziej popularne. Duże zróżnicowanie kształtów i układów rurek oferują modele A/M A, A/SP, AD/R, A/U A/W, A/P, AD/P, AT/P, A/L, AD/L, AT/L, A/T, A/K. A/N, A/B, AD/EP, AD/EL, A/G,A/D, A/Z

Grzejniki chromowane Radeco

Dużo grzejników w wersji chromowanej
Modele: Fragil, Esfera, Tubo, Fuego, Zelo, Rey, Claro, A/P/Cr, AD/EL/Cr, AD/EP/Cr, A/L/Cr, A/U/Cr, A/T/Cr,.

Grzejniki Design Program

Duży wybór grzejników dekoracyjnych o przeróżnych kształtach. Modele o stylizowanych na kształt retro wykonanych np. z kafli ceramicznych. Model Estufa nawiązujący do kształtów pieca kaflowego. Grzejniki w stylu industrialnym jak model Bora. Ciekawy propozycja grzejnika Wiki z bryłą grzejnik osłonięta takną wikliną.Aż po futurystyczne kształty jak w przypadku modeli Coral, Albero.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *