Grzejniki Radeco

wpis w: Bez kategorii | 0
grzejniki Radeco
grzejnik łazienkowy poziomy Radeco Alvo

Grzejniki łazienkowe Radeco

Przedsiębiorstwo początkowo pod nazwą Alplast funkcjonuje od 1991 roku. Jako jedna z pierwszych w kraju bo od 1994 zajmuje się produkcją grzejników łazienkowych. Wieloletnie doświadczenie w produkcji i stałe unowocześnianie linii produkcyjnych sprawiło ze grzejniki Radeco są wyrobem najwyższej jakości dopracowanym w każdym szczególe. Technologia spawania stalowych elementów i dokładne zabezpieczenie antykorozyjne przez odpowiednie nakładanie farby gwarantuje bezproblemowe użytkowanie na wiele lat.

Grzejniki Radeco Oferta

Asortyment podzielony jest na

Grzejniki Standard

W ofercie grzejników Radeco przeważają grzejniki drabinkowe rurkowe jako najbardziej popularne. Duże zróżnicowanie kształtów i układów rurek oferują modele A/M A, A/SP, AD/R, A/U A/W, A/P, AD/P, AT/P, A/L, AD/L, AT/L, A/T, A/K. A/N, A/B, AD/EP, AD/EL, A/G,A/D, A/Z

Grzejniki chromowane Radeco

Dużo grzejników w wersji chromowanej
Modele: Fragil, Esfera, Tubo, Fuego, Zelo, Rey, Claro, A/P/Cr, AD/EL/Cr, AD/EP/Cr, A/L/Cr, A/U/Cr, A/T/Cr,.

Grzejniki Design Program

Duży wybór grzejników dekoracyjnych o przeróżnych kształtach. Modele o stylizowanych na kształt retro wykonanych np. z kafli ceramicznych. Model Estufa nawiązujący do kształtów pieca kaflowego. Grzejniki w stylu industrialnym jak model Bora. Ciekawy propozycja grzejnika Wiki z bryłą grzejnik osłonięta takną wikliną.Aż po futurystyczne kształty jak w przypadku modeli Coral, Albero.

Promocja! Radeco AD/RE
Grzejnik drabinkowy Radeco AD RE
Grzejnik drabinkowy Radeco AD/RE. Prosty grzejnik łazienkowy z prostym profilem. Dodatkowe rurki do suszenia odzieży i ręczników odstające w 3 miejscach na górze na dole i w środku grzejnika.
brak ocen 155.00335.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik drabinkowy Radeco A
Grzejnik łazienkowy Radeco Aria
Grzejnik drabinkowy Aria o prostej konstrukcji z prostą, gęsto rozmieszczoną drabinką. Szeroka rozpiętość rozmiarów i mocy pozwala idealnie dobrać rozmiar grzejnika do kubatury łazienki.
brak ocen 235.00274.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Radeco Lena
Grzejnik Radeco Lena AD/LE
Ekonomiczny grzejnik łazienkowy z lekko wyprofilowanymi poziomymi rurkami grzewczymi.
brak ocen 215.00325.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Rradeco Ugo A-U
Grzejnik Radeco Ugo A/U
Grzejnik łazienkowy Radeco Ugo A-U - sprawdzony wzór grzejnika drabinkowego z wysuniętymi do przodu profilami grzewczymi. Kształt zapewnia efektywne suszenie ręczników.
brak ocen 226.80481.95 Wybierz opcje

 

Zostaw Komentarz