Grzejniki dekoracyjne Instal Projekt Magic

Grzejniki dekoracyjne do łazienki i nie tylko

Dużą zaletą grzejników dekoracyjnych jest możliwość zastosowania zarówno w łazience jak i w innych pomieszczeniach, w salonie, kuchni i korytarzu. Ilość modeli grzejników dekoracyjnych z roku na rok rośnie. Wybór takich grzejników jest coraz większy. Zastosowanie najnowszej technologii produkcji daje praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Dzięki temu grzejniki mogą przybierać najbardziej wymyślne formy i kształty.

Grzejniki jako dekoracja wnętrza

Grzejniki dekoracyjne w niektórych przypadkach można śmiało traktować w kategoriach dzieła sztuki użytkowej. Rozpatrując wybór grzejników dekoracyjnych warto spojrzeć na nie jako na element dekoracji wnętrza. Stosując odpowiedni grzejnik dekoracyjny można nadać pożądany charakter wystroju mieszkania, podkreślić jego nowoczesny lub rustykalny charakter. Dzięki odpowiednio dobranym grzejnikom mieszkanie może nabrać wyjątkowego klimatu np. w modnym stylu Loftu. Dzięki modelom dającym możliwość dużego wyboru kolorów lub nadruków można sprawić, że grzejnik stanie się prawie niewidoczny stapiając się z tłem.

Grzejniki dekoracyjne z grafiką lub zdjęciem

Dekoracje na powierzchni grzejnika mogą występować w postaci nadruków grafik lub zdjęć, albo wydruków umieszczanych własnoręcznie za ekranem z szyby hartowanej. Dzięki temu wygląd grzejnika można zmieniać kiedy ma się na to ochotę, wystarczy wydrukować odpowiednia grafikę w rozmiarze grzejnika i umieścić ją za szybą. Taka możliwość daje grzejnik Instal Projekt model Magic.  W sprzedaży są również modele z idealnie płaską powierzchnia panelu frontowego z powierzchnią lustrzaną lub z powierzchnią po której można pisać i zostawiać notatki.