Grzejniki dekoracyjne Instal Projekt Magic

Grzejniki dekoracyjne do łazienki i nie tylko

Dużą zaletą grzejników dekoracyjnych jest możliwość zastosowania zarówno w łazience jak i w innych pomieszczeniach, w salonie, kuchni i korytarzu. Ilość modeli grzejników dekoracyjnych z roku na rok rośnie. Wybór takich grzejników jest coraz większy. Zastosowanie najnowszej technologii produkcji daje praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Dzięki temu grzejniki mogą przybierać najbardziej wymyślne formy i kształty.

Grzejniki jako dekoracja wnętrza

Grzejniki dekoracyjne w niektórych przypadkach można śmiało traktować w kategoriach dzieła sztuki użytkowej. Rozpatrując wybór grzejników dekoracyjnych warto spojrzeć na nie jako na element dekoracji wnętrza. Stosując odpowiedni grzejnik dekoracyjny można nadać pożądany charakter wystroju mieszkania, podkreślić jego nowoczesny lub rustykalny charakter. Dzięki odpowiednio dobranym grzejnikom mieszkanie może nabrać wyjątkowego klimatu np. w modnym stylu Loftu. Dzięki modelom dającym możliwość dużego wyboru kolorów lub nadruków można sprawić, że grzejnik stanie się prawie niewidoczny stapiając się z tłem.

Grzejniki dekoracyjne z grafiką lub zdjęciem

Dekoracje na powierzchni grzejnika mogą występować w postaci nadruków grafik lub zdjęć, albo wydruków umieszczanych własnoręcznie za ekranem z szyby hartowanej. Dzięki temu wygląd grzejnika można zmieniać kiedy ma się na to ochotę, wystarczy wydrukować odpowiednia grafikę w rozmiarze grzejnika i umieścić ją za szybą. Taka możliwość daje grzejnik Instal Projekt model Magic.  W sprzedaży są również modele z idealnie płaską powierzchnia panelu frontowego z powierzchnią lustrzaną lub z powierzchnią po której można pisać i zostawiać notatki.

Promocja! Gorgiel Angu\R
Gorgiel ANGU R
Nowoczesny grzejnik dekoracyjny z kwadratowym profilem. Nowoczesna stylistyka podkreśli nowoczesny wystrój pomieszczenia niekoniecznie łazienkowego. Modne grzejniki z profilem grzewczym i kolektorem o przekroju prostokątnym
brak ocen 750.001,420.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik Altus VIP+ z wieszakami
Grzejnik Altus AVV +VIP
Grzejnik pionowy Gorgiel AVV+VIP pojedynczy z wieszakami VIP+ i osłonami bocznymi w komplecie
brak ocen 1,780.002,794.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejniki Gorgiel Recta grafitowy
Grzejnik dekoracyjny Gorgiel Recta
Nowe modele grzejników Gorgiel Recta niedawno wprowadzone na rynek w odróżnieniu od zwykłych grzejników drabinkowych z rurkami grzewczymi okrągłymi w modelu grzejnika dekoracyjnego Recta zastosowano profile kwadratowe. Grzejnik dzięki temu nabrał nowoczesnego modnego charakteru
brak ocen 515.00850.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Gorgiel AHH2
Grzejnik Gorgiel Altus HH2 podwójny
Podwójny poziomy grzejnik dekoracyjny Gorgiel Altus HH2
brak ocen 1,225.403,774.10 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik dekoracyjny Gorgiel Angu grafit
Grzejnik Gorgiel Angu
Grzejnik dekoracyjny Gorgiel Angu\AAN  z prostokątnym profilem grzewczym. W standardzie produkowany w kolorze białym. Profil grzewczy prostokątny w przekroju 30x20 mm
brak ocen 486.00706.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Gerona pionowy
Grzejnik Gorgiel Gerona
Smukły pionowy grzejnik Gerona o efektownych szerokich profilach grzewczych. Dobrze wkomponuje się zarówno w wystrój łazienki, salonu lub kuchni.
brak ocen 1,734.003,561.00 Wybierz opcje
Grzejnik instal projekt tubus 3
Grzejnik Tubus 3
Uniwersalnej grzejnik Tubus w klasycznej odsłonie zbudowany z żeberek składających się z 3 elementów pionowych. W celu zamówienia grzejnika z podłączeniem 50 mm D50 i V50 prosimy o kontakt z obsługą sklepu.  
brak ocen Czytaj dalej