Grzejniki dekoracyjne Instal Projekt Magic

Grzejniki dekoracyjne do łazienki i nie tylko

Dużą zaletą grzejników dekoracyjnych jest możliwość zastosowania zarówno w łazience jak i w innych pomieszczeniach, w salonie, kuchni i korytarzu. Ilość modeli grzejników dekoracyjnych z roku na rok rośnie. Wybór takich grzejników jest coraz większy. Zastosowanie najnowszej technologii produkcji daje praktycznie nieograniczone możliwości konstrukcyjne. Dzięki temu grzejniki mogą przybierać najbardziej wymyślne formy i kształty.

Grzejniki jako dekoracja wnętrza

Grzejniki dekoracyjne w niektórych przypadkach można śmiało traktować w kategoriach dzieła sztuki użytkowej. Rozpatrując wybór grzejników dekoracyjnych warto spojrzeć na nie jako na element dekoracji wnętrza. Stosując odpowiedni grzejnik dekoracyjny można nadać pożądany charakter wystroju mieszkania, podkreślić jego nowoczesny lub rustykalny charakter. Dzięki odpowiednio dobranym grzejnikom mieszkanie może nabrać wyjątkowego klimatu np. w modnym stylu Loftu. Dzięki modelom dającym możliwość dużego wyboru kolorów lub nadruków można sprawić, że grzejnik stanie się prawie niewidoczny stapiając się z tłem.

Grzejniki dekoracyjne z grafiką lub zdjęciem

Dekoracje na powierzchni grzejnika mogą występować w postaci nadruków grafik lub zdjęć, albo wydruków umieszczanych własnoręcznie za ekranem z szyby hartowanej. Dzięki temu wygląd grzejnika można zmieniać kiedy ma się na to ochotę, wystarczy wydrukować odpowiednia grafikę w rozmiarze grzejnika i umieścić ją za szybą. Taka możliwość daje grzejnik Instal Projekt model Magic.  W sprzedaży są również modele z idealnie płaską powierzchnia panelu frontowego z powierzchnią lustrzaną lub z powierzchnią po której można pisać i zostawiać notatki.

Promocja! gorgiel allium all
Gorgiel Allium
Grzejnik dekoracyjny wykonany z kolektorów o profilu trapezowym 50x35 mm i cienkich profili grzewczych w kształcie listwy 35x10 mm. Wykończenie kolektorów tworzy atrakcyjna wizualnie ramkę.
brak ocen 1,080.001,434.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Angu\R
Gorgiel ANGU R
Nowoczesny grzejnik dekoracyjny z kwadratowym profilem. Nowoczesna stylistyka podkreśli nowoczesny wystrój pomieszczenia niekoniecznie łazienkowego. Modne grzejniki z profilem grzewczym i kolektorem o przekroju prostokątnym
brak ocen 750.001,420.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik Altus VIP+ z wieszakami
Grzejnik Altus AVV +VIP
Grzejnik pionowy Gorgiel AVV+VIP pojedynczy z wieszakami VIP+ i osłonami bocznymi w komplecie
brak ocen 1,780.002,794.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejniki Gorgiel Recta grafitowy
Grzejnik dekoracyjny Gorgiel Recta
Nowe modele grzejników Gorgiel Recta niedawno wprowadzone na rynek w odróżnieniu od zwykłych grzejników drabinkowych z rurkami grzewczymi okrągłymi w modelu grzejnika dekoracyjnego Recta zastosowano profile kwadratowe. Grzejnik dzięki temu nabrał nowoczesnego modnego charakteru
brak ocen 515.00850.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Gorgiel AHH2
Grzejnik Gorgiel Altus HH2 podwójny
Podwójny poziomy grzejnik dekoracyjny Gorgiel Altus HH2
brak ocen 1,225.403,774.10 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik dekoracyjny Gorgiel Angu grafit
Grzejnik Gorgiel Angu
Grzejnik dekoracyjny Gorgiel Angu\AAN  z prostokątnym profilem grzewczym. W standardzie produkowany w kolorze białym. Profil grzewczy prostokątny w przekroju 30x20 mm
brak ocen 486.00706.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Gerona pionowy
Grzejnik Gorgiel Gerona
Smukły pionowy grzejnik Gerona o efektownych szerokich profilach grzewczych. Dobrze wkomponuje się zarówno w wystrój łazienki, salonu lub kuchni.
brak ocen 1,734.003,561.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Recta
Grzejnik Gorgiel Recta R
Grzejnik dekoracyjny z kwadratowym profilem grzewczym 20x20 mm. Kolektory także kwadratowe 35x35 mm. Modny nowoczesny kształt grzejnika produkowany standardowo w kolorze białym.
brak ocen 805.001,583.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik instal projekt Poppy biały
Grzejnik Instal Projekt Poppy

Grzejnik Instal Projekt Poppy – prosty i nowoczesny Prostokątny drabinkowy grzejnik Instal Projekt Poppy z płaskim profilem listwowym. Poziome profile grzewcze rozłożone są ażurowo w równych odstępach i przymocowane naprzemiennie z przaedniego brzegu kolektora i z tylnego brzegu koletora. Dzięki … Continued

brak ocen 695.001,206.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Instal Projekt Stick
Grzejnik Instal Projekt Stick
Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Stick z dekoracyjną drabinką o kwadratowych profilach.
brak ocen 535.001,810.00 Wybierz opcje
Grzejnik Instal Projekt Tubus 2 pionowy
Grzejnik Instal Projekt Tubus 2
Klasyczny grzejnik żeberkowy centralnego ogrzewania w nowoczesnej wersji - Instal Projekt Tubus 2.
  • Tubus występuje też w wersji poziomej w szerokościach do 2078 mm i wysokościach 192, 300, 400, 568, 700, 800, 900 mm
Poniżej grzejnik Tubus w wersji pionowej w wysokościach 1500 mm  1800 mm i 2000 mm W celu zamówienia grzejnika o innych wymiarach oraz takich z podłączeniem 50 mm D50 i V50 prosimy o kontakt z obsługą sklepu.
brak ocen Czytaj dalej
Promocja! Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Modo kwadratowy
Grzejnik łazienkowy Instal Projekt Modo
Nowoczesny grzejnik łazienkowy Instal Projekt Modo z płaskimi profilami grzewczymi i kwadratowymi kolektorami.
brak ocen 635.001,200.00 Wybierz opcje
Grzejnik instal projekt tubus 3
Grzejnik Tubus 3
Uniwersalnej grzejnik Tubus w klasycznej odsłonie zbudowany z żeberek składających się z 3 elementów pionowych. W celu zamówienia grzejnika z podłączeniem 50 mm D50 i V50 prosimy o kontakt z obsługą sklepu.  
brak ocen Czytaj dalej
Promocja! Instal Projekt Code
Instal Projekt Code
Grzejnik łazienkowy Code o modnej stylistyce z płaskimi profilami i kwadratowymi kolektorami.
brak ocen 480.00999.00 Wybierz opcje