grzejniki listwowe gorgiel

Grzejniki listwowe łazienkowe

Grzejniki listwowe z płaskim profilem grzewczym w kształcie listwy. Od najprostszych grzejników drabinkowych odróżniają się budową profili grzewczych które mają płaski przekrój. Kolektory pionowe też często mają inne kształty w porównaniu do prostego grzejnika drabinkowego. Często produkowane są w kształcie trapezu, trójkąta, prostokąta lub kwadratu. Najczęściej jednak bardziej lub mniej zaokrąglonych kształtów trapezu i trójkąta.

Grzejniki listwowe cena

Bardziej wysublimowany kształt profili i kolektorów oraz ich łączenie wymagają dużo większej precyzji i bardziej zaawansowanych technologicznie maszyn. Stąd cena tych grzejników często jest wyższa niż prostych grzejników drabinkowych. Aspekt dekoracyjny i bardziej oryginalne kształty powodują że grzejniki listwowe zdobywają z roku na rok większe zainteresowanie klientów.

Promocja! Gorgiel Nadir DR
Gorgiel Nadir DR
Pionowy grzejnik łazienkowy z układem kolektorów pionowych i drabinką poziomą złożoną z płaskich profili grzewczych o przekroju 35 x 10 mm
brak ocen 476.001,082.00 Wybierz opcje
Promocja! Gorgiel Zenith DR grzejnik drabinkowy
Gorgiel Zenith DR
Grzejnik łazienkowy z prostym płaskim profilem. Pionowy model grzejnika z listwowymi profilami grzewczymi. Płaska listwa grzewcza o przekroju 35x10 mm
brak ocen 619.001,175.00 Wybierz opcje
Promocja! Torino antracyt
Grzejnik drabinkowy Torino antracyt
Grzejnik drabinkowy Torino z płaskimi profilami grzewczymi w modnym kolorze antracytowym.
Oceniony 5.00 na 5.
390.00520.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik Instal Projekt Retto
Grzejnik Instal Projekt Retto
Nowoczesny grzejnik łazienkowy z płaskim poziomym profilem grzewczym. Kolektory trójkątne, profil grzewczy lekko wygięty do przodu i 30x10 mm.
brak ocen 565.001,354.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejniki łazienkowe Torino
Grzejnik Torino
Grzejnik z poziomymi listwami grzewczymi o przekroju 35x10 mm. Dekoracyjny grzejnik z wygiętym profilem w bardzo dobrej cenie. Funkcjonalnie ułożone lekko wygięte listwy z przerwami na suszenie ręczników.
brak ocen 380.00700.00 Wybierz opcje