Nowoczesne grzejniki łazienkowe i nie tylko

Dostępne na rynku polskim nowoczesne grzejniki łazienkowe oprócz funkcji grzewczej, mogą pełnić także ważną rolę dekoracyjną. Wzornictwo na wysokim poziomie odpowiednio wyeksponowanie we wnętrzu podkreśli jego charakter. Projektanci wnętrz coraz częściej wykorzystują stylistykę grzejników aby nadać charakter wnętrza zgodny z ich wizją.  Nowoczesny styl wystroju wnętrza często osiągany jest przez zastosowane minimalistycznych, prostych, pozbawionych dekoracji modeli grzejników. Oferowane w naszym sklepie nowoczesne grzejniki łazienkowe i pokojowe mogą stać się ozdobą wnętrza łazienkowego, salonu, kuchni i przedpokoju.

Polskie grzejniki

Polscy producenci grzejników nie odstają od swoich konkurentów zachodnio – europejskich czy też produktów ze wschodu Europy, Turcji lub Rumunii.
Wręcz przeciwnie polskie produkty zdobywają coraz większe rynki zbytu, rywalizując jakościowym produktem i niższą ceną. Wiele modeli nowoczesnych wzbudza duże zainteresowanie wśród nabywców zagranicznych. Przykuwają uwagę swoimi rozwiązaniami technicznymi i odważnym designem.

Polskie grzejniki Gorgiel i Instal Projekt wyrobiły sobie renomę w na rynku lokalnym i coraz śmielej radzą sobie na rynkach europejskich i na rynku rosyjski,
Przykładem nowoczesnego grzejnika łazienkowego który może być zastosowany w każdym pomieszczeniu dodając mu walory estetycznego są

Instal Projekt Indivi New

Grzejnik z idealnie płaską powierzchnią pokryty szklanym ekranem odbijającym światło.
Elegancka forma i różne kolory wykończenia panelu frontowego. Szklany ekran może być także zastąpiony taflą lustra co dodatkowo dodaje mu funkcjonalności. Samo lustro można wybrać jako srebrne i grafitowe.

Nowoczesne grzejniki łazienkowe - Szklana powłoka panelu
Instal-Projekt Indivi new – efektowny szklany ekran frontowego panelu

Instal Projekt Inventio

Grzejnik który może być dziełem sztuki. Umieszczenie na panelu frontowym grafiki zaciera granicę pomiędzy produktem z działu ogrzewanie a obrazem.
Duża gama wzorów do wyboru daje możliwość dużej indywidualizacji projektu. Grzejnik występuje także w wersji lakierowanej dzięki czemu możemy sprawić ze wtopi się w otoczenie.

 

Gzejniki dekoracyjne Inventio Instal Projekt grafika
Grzejniki dekoracyjne Inventio z nadrukiem
Grzejniki Inventio IP
Nowoczesne grzejniki Inventio Instal Projekt

Gorgiel Figil V

Grzejnik o eleganckiej i nowoczesnej formie uzyskanej dzięki zastosowaniu pełnej osłony ze stalowej blachy malowanej proszkowo na dowolny kolor z palety Gorgiel.

Nowoczesne grzejniki Gorgiel Figil V z płaskim panelem
Nowoczesne grzejniki Gorgiel Figil V z płaskim panelem frontowym

Gorgiel Altus VH

Grzejnik składający się z poziomych paneli grzewczych i 2 okrągłych kolektorów pionowych. Prosty design i forma w odpowiednim kolorze z pewnością doda nowoczesnego charakteru. Altus występuje w wersjach poziomych i pionowych z 1 lub 2 rzędami elementów grzewczych.

Gorgiel Altus
Grzejnik poziomy Gorgiel Altus