Grzejniki Instal Projekt

wpis w: Bez kategorii | 0
Grzejniki Instal Projekt Tubus do wnętrz klasycznych
Grzejniki klasyczne Instal Projekt Tubus

Polskie grzejniki Instal Projekt

Instal-Projekt jest firmą rodzinną, która istnieje na polskim rynku branży sanitarno-grzewczej od 30 lat. Jej produkty charakteryzują się innowacyjnym wzornictwem i bardzo dobrą jakością. Potwierdzeniem jakości wyrobów jest certyfikat ISO 9001. Grzejniki Instal Projekt cieszą się uznaniem na rynku polskim i sukcesywnie zdobywają rynki zagraniczne. W czasach zalewu rynku grzejnikami niewiadomego pochodzenia próbującymi rywalizować niską ceną, grzejniki Instal Projekt dla świadomych konsumentów są alternatywą gwarantującą wieloletnie bezproblemowe użytkowanie.
Kolejną dużą zaletą grzejników Instal Projekt jest ich dostępność. Można je kupić w ponad 2 tysiącach punktów sprzedaży. Cechą charakterystyczną jest także Innowacyjność produktów i nowe modele odpowiadające na zapotrzebowania klientów.

Dzięki tym cechom Instal-Projekt zyskał pozycję lidera oraz doradcy w branży grzewczej i stał się jednym z najbardziej rozpoznawanych producentów grzejników w kraju.

Grzejniki Instal Projekt – dobry design

Produkty IP są laureatem wielu nagród w dziedzinie wzornictwa np. „Dobry Design 2012” za grzejnik INVENTO lub „Dobry Wzór 2011”. Wiele modeli z logiem Instal Projekt wyznacza nowe trendy i pokazuje nowe możliwości w aranżacji wnętrza z wykorzystaniem grzejników. Szczególnie warto zwrócić uwagę na grzejniki dekoracyjne z serii Elegante np. Indivi, Inventio lub Magic. Ich rozwiązania przełamują podział na grzejniki łazienkowe i pokojowe można je wykorzystać w dowolnym pomieszczeniu i w każdym z nich będą stanowić oryginalny walor dekoracyjny.

Grzejniki minimalistyczne Indivi New dobry design nagradzany na konkursach
Dobry design grzejników dekoracyjnych i drabinkowych

Oferta Instal-Projekt

Oferta obejmuje grupy produktów :
 • LIGHT – ekonomiczne grzejniki drabinkowe o najniższej cenie, dostępne wyłącznie w kolorze białym.
 • BASIC – grzejniki drabinkowe występujące w większej ilości modeli, po dopłacie dostępne w pełnej gamie kolorystycznej.
 • TRENDY – 8 rodzajów grzejników o najmodniejszym wzornictwie, w wybranych modelach określone kolory dostępne są bez dopłaty.
 • ELEGANTE – grzejniki cechujące się oryginalnym i niepowtarzalnym wzornictwem między innymi modele z ekranem zadrukowanym wybranym obrazem lub z lustra.
 • MODULUS – grzejniki o dużym zróżnicowaniu – od nowoczesnej wersji grzejników żeberkowych, przez częściowo podtynkowy grzejnik SECRET po grzejnik narożny.
 • ELECTRO – łazienkowe suszarki elektryczne o różnych rozmiarach i modelach między innymi suszarki obrotowe.
 • HEAT UP! – grzałki elektryczne do grzejników o różnych mocach np. EGB i HOT 2.
 • Akcesoria : półki i wieszaki, zawory, głowice, ekrany do grzejników szklanych INDIVI i INVENTIO.

Grzejniki firmy Instal Projekt – paleta kolorów

Grzejniki Instal Projekt dostępne są (z wyłączeniem grupy Light) w 37 kolorach z 3 palet: Harmony, Fashion i Tutti Frutti.

Paleta kolorów grzejników Instal Projekt.

Grzejniki w kolorze oferowane są za dopłatą wg 3 grup kolorystycznych. W zależności od modelu dopłąta może wynosić od 0%, do +35 % ceny modelu białego.

Grupy kolorystyczne Instal Projekt:

 1. Grupa   – kolory z tabeli kolorów o numerach: C12, C15, C16, C17, C18, C19, C31, C33, C34, C36, C37, C41, C42, C43, C44, C49, C57, C60, C66, C69, C75, C76, C77, C79, C80, C81, C82
 2. Grupa   – kolory z tabeli kolorów o numerach: C21, C27, C56, C61, C62, C63, C64, C65, C68, C70, C71, C72, C73, C78
 3. Grupa   – kolory z tabeli kolorów o numerach: C47, C58, C67, C74, RAL

Pełna paleta kolorów grzejników Instal Projekt – (kliknij schemat kolorów aby go powiększyć)

Pełna paleta barw grzejników Instal-Projekt zestawienie 3 grup
Grzejniki Instal Projekt – pełna paleta barw, zestawienie 3 grup

(Kolory przedstawione w zestawieniu nie odwzorowują w 100% rzeczywistych kolorów, zależy to od kalibracji monitora i ustawień karty graficznej.)

Paleta barw grzejników Instal Projekt

 

Poniżej przedstawiamy dostępne modele grzejników INSTAL-PROJEKT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *