grzejniki drabinkowe łazienkowe

Grzejniki drabinkowe łazienkowe

Grzejniki drabinkowe charakteryzują się prostą budową opierającą się na 2 kolektorach i poprzecznych profilach grzewczych z rurek najczęściej o okrągłym profilu. Jest to najbardziej popularny typ grzejnika. Różnice pomiędzy poszczególnymi modelami i producentami polegają na zastosowaniu profili o różnym stopniu wygięcia.

Proste grzejniki drabinkowe

Najprostsze grzejniki o profilach grzewczych bez wygięcia. Te grzejniki powinny być także najbardziej korzystne cenowo.
Każdy poszczególny model może różnić się rożnymi dodatkowymi rurkami bardziej lub mniej odstającymi służącymi do efektywnego suszenia ręczników. Różnić je mogą także elementy dodatkowe i sposób podłączenia.

Podłączenie najczęściej spotykane w grzejnikach drabinkowych to podłączenie dolne. Rzadziej spotykane podłączenie boczne z lewej i z prawej strony i podłączenie 1/2″ częściej spotykane w grzejnikach dekoracyjnych.

Promocja! Grzejnik Baron AB
Gorgiel Baron
Grzejnik łazienkowy o prostym profilu grzewczym z wieszakami. Prosty model grzejnika łazienkowego Gorgiel z wieszakami w formie 2 lub 3 bardziej wysuniętych do przodu rurek.
brak ocen 526.00867.00 Wybierz opcje
Promocja! Grzejnik Bolonia kolor antracyt Oltech
Grzejnik drabinkowy Bolonia antracytowy
Grzejnik produkcji polskiej Ol-Tech Bolonia w kolorze antracytowym
brak ocen 308.00484.00 Wybierz opcje
Promocja! Torino antracyt
Grzejnik drabinkowy Torino antracyt
Grzejnik drabinkowy Torino z płaskimi profilami grzewczymi w modnym kolorze antracytowym.
brak ocen 390.00520.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejniki Gorgiel AE
Grzejnik Gorgiel AE
Najbardziej popularny typ grzejnika drabinkowego. Uniwersalny klasyczny kształt z rurkami wyprofilowanymi w taki sposób by zoptymalizować suszenie ręczników i dogrzewanie pomieszczenia.
brak ocen 295.00590.00 Wybierz opcje
Promocja! grzejnik Ankona dużej mocy
Grzejnik łazienkowy dużej mocy Ankona
Wydajny grzejnik łazienkowy dużej mocy Ankona. Podwójny rząd profili grzewczych czyni go bardzo wydajnym i w stosunku do swojej wielkości. Klasyczny kształt z podwójna drabinką jedną z profilami prostymi i druga wygiętymi do przodu. Umożliwia to bardzo szybkie suszenie ręczników lub odzieży.
brak ocen 630.00798.30 Wybierz opcje
Promocja! Grzejniki łazienkowe Torino
Grzejnik Torino
Grzejnik z poziomymi listwami grzewczymi o przekroju 35x10 mm. Dekoracyjny grzejnik z wygiętym profilem w bardzo dobrej cenie. Funkcjonalnie ułożone lekko wygięte listwy z przerwami na suszenie ręczników.
brak ocen 380.00700.00 Wybierz opcje